Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok második...

Nemzetközi tanulmányok második szakként?

Figyelt kérdés
Most az Elte jogi karán tanulok, de úgy döntöttem, hogy szeretnék ezzel párhuzamosan elvégezni egy másik szakot is. Alapjáraton a társadalomtudományi - politikai dolgok érdekelnek, gondoltam a politológia szakra is, de aztán úgy gondoltam, hogy az NT mégis valamennyivel többet tudna nyújtani a nemzetközi dimenzió miatt. Tudom, hogy mostanában sokan szidják ezt a szakot, mondván semmitmondó és felesleges, de joggal és nyelvekkel párosítva talán versenyképes lesz. Ti mit gondoltok? Párosításnak jó? Ha a politikatudomány érdekel szerintetek jó irányban gondolkozom?
2012. júl. 23. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!