Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudom megnézni a felvi.hu-...

Andrea Amati kérdése:

Hol tudom megnézni a felvi.hu-n? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n meg tudom nézni valahol, hogy hivatalosan hány pontot számítottak ki nekem azokra a szakokra, amelyekre jelentkeztem? (Nem a pontszámító kalkulátorra gondolok!)

2012. júl. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálnod kell és úgy ki fogja írni az Én felvimben és az Efelvi-ben. Meg kell adni a felvételi azonosítódat hozzá. De az E-felvi ma nem működik. :)
2012. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én felvim ---> Bővebben
2012. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Olvastam, hogy a túlterhelés miatt blokkoltak pár dolgot, akkor ezek szerint, ha eddig nem csináltam, akkor erről a funckióról már lemaradtam. Igazából már előzőleg számolgattam, csak érdekelt volna, vajon egyezik-e az öffisöl megállapított számokkal, de majd akkor élesben meglátom, mi a helyzet :'D
2012. júl. 24. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Breaking: közben megtaláltam... :D Ah, csodás, köszönöm mégegyszer.
2012. júl. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!