Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolán milyen szakra...

Főiskolán milyen szakra menjek, ha utána vállalkozást szeretnék indítani?

Figyelt kérdés
Vállalkozni szeretnék, de nem tudom milyen szak az amelyik megtanít arra, hogy hogyan kell ezt csinálni.

2012. júl. 24. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy vállalkozásnak nem ez a lényege. NIncs ilyen szak, ami erre megtanítana...

Ötlet kell és profil, hogy mivel akarsz foglalkozni: Pl. tejet termelni... ezt magadnak kell összehoznod, egyetemen ilyennel kevésbé foglalkoznak.

2012. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De csak van valamilyen szak ami ha nem is pont erre készít fel, de valamelyest segít benne!

Vagy esetleg valamilyen másféle oktatás esetleg nincs?

2012. júl. 24. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem erre gondolt. Egy vállalkozás nem ennyiből áll, az ötletet valahogy meg is kell valósítani. :)

A gazdálkodási és menedzsment szak erre például alkalmas lehet.

[link]

2012. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, gazdálkodás menedzsment gyakorlatilag erre készít, én is arra járok :) Azon belül pedig a szakirányom konkrétan vállalkozási szakirány, tehát igazából vállalkozókat, cégvezetőket igyekszenek belőlünk faragni.
2012. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!