Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Küldenek valami értesítést,...

Küldenek valami értesítést, hogy nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Nem sikerült az emelt matekom, tehát nincs bizonyítványom. Pedig elérem még egy egyes matekkal is azt a ponthatárt amit kérnek, mert a többi tárgyam mind 5ös lett. De nem jött se e-mail, se sms, hogy nem vettek fel.

Mert nyilván nem. Csak kíváncsi lennék...



2012. júl. 24. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőmnek 2 éve megküldték hogy sajnáljuk, de a ponthatárok alapján nem kerültél felvételre..szóval elvileg ha megadtad a telószámod megküldik sms-ben. De nem tudom jelenleg mikor küldik az ilyen megerősítő és tájékoztató sms-eket.
2012. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál érettségi bizonyítványt, mert megbuktál egy tárgyból, akkor is mehetsz egyetemre, de le kell tenned ősszel a matek érettségit, különben nem vizsgázhatsz/kicsapnak. Nem tudom pontosan hogy vna, de az tuti h mehetsz akkor is egyetemre ha egy érettségid nem sikerült, csak ősszel csináld meg.
2012. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bár, ha elvárás a matek érettségi arra a szakra, akkor lehet h nem vesznek fel. Melyik szakra jelentkeztél?
2012. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
hogy lehet megbukni a matekérettségin?? de őszintén, mondja már el valaki!!
2012. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Emelt szintű érettségin jóval könnyebb megbukni. De egyébként is van, aki középszintűn is megbukik, azért nem túlzok hogy a legnehezebb tantárgy, mivel képesség kell hozzá, ami egyes emberekből hiányzik, és ez ellen nem tud tenni semmit, maximum ha minden energiát belead. De tényleg nem értem miért ment emelt érettségire valaki, ha megbukik rajta. Az azért elég gáz, hogy ennyire nincs tisztában a képességeivel.
2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

20%-ot kell elérni!! illetve matekból 10%-ot, és utána szóbelin átrugdossák valahogy

az ilyen hogy fog boldogulni az életben??!

2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A szóbelin 33 pontot lehetett szerezni, ebből 18 kellett volna, és nem mondanám, hogy könnyű volt. Egyébként energetikai mérnökire jelentkeztem 85%os és 5ös matekkal. De amikor kijött a továbbtanulási könyv, akkor jelentették be (előtte nyílt napokon nem volt róla szó), hogy erre a szakra emelt valami kell. Vagy fizika, vagy matek. És mivel már a fizikám megvolt, nem akartam elrontani, így megpróbáltam 4 hónap alatt felkészülni az emelt matekra + mellette 3 tárgyból. a többi tárgyam 5-ös lett. Szóval nem vagyok hülye, csak ez most így alakult. Nyilván volt oka.

Szerintem, ha megbuktam, akkor fel is út, le is út. Szerintem nincs olyan, hogy majd csináld meg októberben. Legalább is nem hallottam róla.

2012. júl. 24. 21:25
 8/15 A kérdező kommentje:

a felvin ezt írták:

Felvételi döntés: Számított pontja nem felel meg a jogszabályi minimumfeltételeknek.

Egyébként meglenne a kért pontom, csak hát lenulláztak.

2012. júl. 24. 21:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor végülis van érettségi bizonyítványod, de mivel emelt matek kell oda, és az nem sikerült, ezért nem vesznek fel.
2012. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szóval megcsináltál egy közép matekot, de nem kapsz bizonyítványt, mert bevállaltál egy emeltet is mellé? Mekkora hülyeség :D
2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!