Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idén jelentkeztem, bejutott...

Ha idén jelentkeztem, bejutottam de mégse megyek egyetemre, attól jövő évben is jelentkezhetek ugyanezzel a pontszámmal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, mondjuk akkor be ne iratkozz, mert egy féléved elveszik.
2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ne iratkozz be, felvételizhetsz újra a már meglévő eredményeiddel, és ha csak meg nem változtatják megint a rendszert, akkor ugyanannyi pontod lesz.
2012. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beiratkozás alatt azt érted, hogy ne menjek el az egyetemre leadni a papírokat ugye?
2012. júl. 24. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 24. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Van beiratkozási időpont. Kapsz majd a felvett sulitól levelet amit minden gólyának kiküldenek. Abba lesz egy beiratkozási dátum, na oda na meny el.
2012. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk értesíthetnéd az Oktatási Minisztériumot, vagy az intézményt, hogy helyetted felvehessenek mást.
2012. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, bármikor lehet újra felvételizni. de ha államira vettek fel, akkor kérj bocsánatot azoktól, akik elől k*csög módon így elvetted a helyet, mert még ennyi eszed sincs, hogy végiggondold, mit is akarsz csinálni. (ha fizetősre, akkor az utolsó mondatom vissza van szívva)
2012. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!