Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor milyen teendőm van,...

Ilyenkor milyen teendőm van, és mit tudok tenni érte?

Figyelt kérdés
Most mentem volna főiskolába, 2 helyet jelöltem meg a bitonság kedvéért, az 1. helyre amit jelöltem nem indították el, (tehát öhibámon kívűl, nem tudok vele mit csinálni), így automatikusan bekerültem a 2. helyre, vagy ki tudokvalahogy lépni ebből a helyzetből, és egy olyan iskolába pótfelvételizni, ahol ezt a szakot indítják. Lehetséges megoldás lenne ez??? Vagy már buktam az egészet, és bekerülök a 2.-nak megjelölt helyre???

#főiskola #nem indított képzések
2012. júl. 24. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
csak akkor kerülsz be, ha beiratkozol. ha nem akarsz oda menni, nem kell. a pótfelvételi viszont fizetős ám.
2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Pótfelvételin csak az jelentkezhet, aki eleve nem jelentkezett, vagy nem vették fel sehová. Olyan nincs, hogy felvettek, de mégsem akarsz odamenni, és pótfelvételizel.
2012. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem egészen így van, mivel felvételiztél és be is jutottál, ezért ha nem kezded el, és nem is iratkozol be, idén már akkor jelentkezhetsz pótfelvételire. Ha nem kezded el azt ami sikerült akkor majd jövőre, de akkor ne is iratkozz be.
2012. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pótfelvételire csak akkor mehetsz ha a második helyre megjelöltre nem vettek fel. Nincs ilyen, hogy automatikus felvétel, oda ha elérted a pontot felvettek ha nem akkor nem.
2012. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. megelőzött, nem őt javítom !
2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!