Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Kényszer" pótfelvételi?...

LastDram kérdése:

"Kényszer" pótfelvételi? Van-e más lehetőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos az idei felsőoktatási felvételi eljárás során sikerült 3 olyan államilag támogatott szakot jelölnöm, amik -mint a tegnapi nap kiderült- nem indulnak. Ilyenkor van a pótfelvételin kívül bármiféle lehetőség? Jó 6 évvel az érettségi után szerettem volna elkezdeni felsőfokú tanulmányaimat, amúgy 368 pontom lett. Önköltséges megoldás nem jöhet szóba, többek között azért is szerettem volna most tovább tanulni, mert tavaly szeptember óta nem találok munkát, és diákmunkából + esetleges egyéb juttatásokból (második félévtől ösztöndíj, stb.), valamint saját tartalékokból még mindig jobban meg tudnék élni, mint havi 0 ft keresetből.

2012. júl. 25. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség, csak a pótfelvételi.
2012. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg okj
2012. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet, hogy butaságot mondok... de szerintem pótfelvételin csak önköltségesre lehet jelentkezni, és azt mondtad, hogy azt nem tudnád fizetni, szóval lehet, hogy ez sem megoldás.
2012. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételivel csak fizetősre lehet jelentkezni.
2012. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: Költségtérítés sajnos tényleg nem jöhet szóba, ezért is írtam a kérdésben, hogy "Van-e más lehetőség". Egyelőre nem sok reményt fűzök a dologhoz, úgyhogy ebből valami fizetős tanfolyam lesz, plussz mellette egy felsőfokú nyelvvizsga, aztán meglátjuk...
2012. júl. 25. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
23 éves korig az első okj ingyenes.
2012. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!