Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre induljak el, ha esküvősz...

Merre induljak el, ha esküvőszervező szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Egyetemen nem tanítják, viszont diploma nélkül sem szeretnék maradni. Érdemes valamilyen szakot (még nem döntöttem mit), majd utána egy rendezvényszervező tanfolyamot elvégeznem? Mit ajánlanátok?
2012. júl. 26. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
andragógia
2012. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá semmi. A mi esküvőszervezőnk eredetileg varrónő volt,aztán először díszszoknyákat és egyéb dekorelemeket kedzett esküvőkre bérbe adni, majd egyre több szervezést is bevállalt, ma meg már kompletten megszervezi az egész esküvőt.

Ettől függetlenül elvégezhetsz az egyetemen bármit, ami érdekel.

2012. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a cégben 1 embernek kell valamilyen ezirányú (pl. rendezvényszervező) végzettség, én úgy tudom.
2012. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!