Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik OKJ képzést válasszam?...

Melyik OKJ képzést válasszam? ( Kattints ide! )

Figyelt kérdés

Sziasztok, pályaválasztás előtt álok, és nehéz döntenem, mi is legyek, segítenétek benne?


18 éves fiú vagyok, ha lehet szellemi munkát ( talán minimális fizikai ) szeretnék végezni, ha lehet önkormányzat, okmányiroda, bíróság, földhivatal, ÁNTSZ, APEH, oktatási intézmény, kórház- rendelőintézetben szeretnék dolgozni.

Szeretem az adminisztrációs munkát ( gépelés stb. ) de szeretek kísérletezni ( kedvenc tantárgyaim: kémia, biológia.

A LEGFŐBB célom, nem az hogy sokat keressek, hanem , olyan szakmát válasszak, amivel eltudok!!!! helyezkedni.


Az alábbi képzések tetszenek:

- iskolatitkár

- ügyintéző titkár

- gyógyszertári szakasszisztens

- CT,MRI szakasszisztens


Ha tudsz még ezen kívül olyan OKJ képzést ami az alábbi szakmacsoportokhoz tartozik, és azzal jól lehet elhelyezkedni és jól fizet, azokat is szívesen várom!

- vegyipar

- közgazdaság

- ügyvitel

- egészségügy

- közigazgatás


Abban segítsetek, hogy (akár saját tapasztalat )ezekkel hol lehet elhelyezkedni (pl.: kórház, önkormányzat stb. ) mennyi a bruttó fizetés, és mi a feladatuk stb.

..... és ......

Ha a helyembe lennél te melyiket választanád?


Válaszaitokat előre is köszi szépen!



2012. júl. 27. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
jogi asszisztensként végeztem, abszolút irodai munka, és széles körben el lehet vele helyezkedni, hiszen egy "sima titkár" képzés felturbózott változata :)
2012. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresgélj itt: www.nive.hu
2012. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1.válaszoló! te hol dolgozol? érdekel engem a jogi asszisztens szakma, de nem tudom konkrétan hol lehet vele elhelyezkedni
2012. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem dolgozom, de a csoporttársaim közül rendőrségre, bíróságra, ügyészségre, ügyvédi irodába kerültek be sokan
2012. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az ügyintéző titkár jó lenne neked!:)

Egy csomó helyre "feljogosít" és mivel van hozzá tehetséged,nem is lesz nehéz elvégezni:)

Én is ezt választottam,remélem elindul a képzés,most Szeptembertől:) Ha esetleg jelentkeztél már suliba akkor hova? :) Remélem tudtam segíteni:)

2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!