Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. -es matek pótvizsgán lehet...

9. -es matek pótvizsgán lehet számológépet használni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az iskoládban
2012. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyáltalán felmerült benned, hogy lehet nem engedik meg nálatok, akkor inkább kérdezd meg. Bár őszintén szólva én nagyon meglepődnék, ha nem lehetne használni, hisz 9.-ben végig lehet év közben is + érettséginél is alap...
2012. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de sok hasznát nem fogod látni, mert elég kevés olyan feladat van kilencedikben, ahol értelmesen használni lehetne.
2012. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a logikus, hogy lehet használni. Évközben az órákon, a dolgozatoknál is használják a diákok, az érettségin is lehet használni.
2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
múlt hét csütörtökön vizsgáztam , LEHETETT SZÁMÓLOGÉPET HASZNÁLNI , ott egyáltalán nem avval vannak elfolgalava hogy milyen segéd eszközt használsz... kérdezés nélkül elővettem kutya se szólt érte pedig hát az én sulim igen erős és kemények az elvárások
2012. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!