Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a felvi.hu-n zöld színnel...

Zoldsata kérdése:

Ha a felvi.hu-n zöld színnel át van húzva a szak amire bekerültem ez azt jelenti, hogy biztosan felvettek az egyetemre?

Figyelt kérdés
Kedden kiderült,hogy bekerültem az általam választott 2. szakra államira a felvi.hu szerint mivel zöld színnel lett áthúzva és túlléptem a felvételi ponthatárt.

2012. júl. 28. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen...biztos majd akkor lesz ha megjön a levél a postán...
2012. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a levél megérkezése kb. mikorra várható?
2012. júl. 28. 10:10
 3/8 reptoid ***** válasza:
jövőhét
2012. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jövőhéten biztos...Nekem a sulim azt írta, hogy 30-ig kiküldik...viszont az hétfő...szóval elvileg max hétfőn megjön...de egész héten lehet várni ahogy ismerjük a postát na meg vannak akik a regisztrációs csomagot se kapták meg...:S
2012. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy hány pontod volt az adott szakra. Azt is tudod, hogy hány pont volt a felvételi ponthatár. Ez alapján egyértelmű eredményt lehet közölni azzal kapcsolatosan, hogy felvettek-e vagy sem.

Amúgy a határozat sem "elég", akkor válsz a felsőoktatási intézmény hallgatójává, ha beiratkozol :)

De ha a felvin zöld, akkor benn vagy az adott szakon...

2012. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom és természetesen zöld színű a felvin csak ilyenkor kicsit túlkomplikál az ember pár dolgot és ez kis lelki megnyugvást ad,hogy ilyen válaszokat kapok.Amúgy igaz csak beíratkozáskor leszek teljes jogú hallgató,de köszönöm szépen a válaszokat. :)
2012. júl. 29. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem javaslom a túlkomplikálást, mert decembertől - az első vizsgaidőszakodtól - ezt a stresszt napi szinten élheted át, amikor majd a karácsonyi vásár helyett a tételeket vásárlod és magolod, hogy december 23-án este hétre kapott vizsgaidőponton tudj teljesíteni... Aztán izgulsz 24-én egész nap, hogy vajon mi fog a Neptunba/ETR-be bekerülni.
2012. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ez az első egyetemem már egyet elvégeztem.szóval tudom mi vár rám :D
2012. júl. 29. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!