Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vácon melyik kollégiumba...

Vácon melyik kollégiumba érdemesebb jelentkezni? Központi, vagy Szent József Kollégium?

Figyelt kérdés

Melyik van jobb állapotban? Függetlenül attól, hogy melyik van közelebb az egyetemhez, melyiket választanátok? Esetleg tudnátok képet mutatni róluk? Én nem találtam...


Köszönöm!


2012. júl. 29. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
én 10éve jártam a SZENT józsefbe akkor csak középsulisok jártak oda de úgy látszik sok víz lefolyt akkor a Dunán.akkor elég ramaty állapotban volt.hogy most milyenben avn azt nem vágom KÖZPONTI?AZ MELYIK??
2012. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a központi a konstantin téren van elvileg :)
2012. júl. 29. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
mármint az akkor a piarista kolesz?
2012. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom... :) annyit tudok, hogy leánykollégium, kb. 100 férőhelyes, 2-3 ágyas szobák vannak.
2012. júl. 30. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
ja azt hiszem tudom melyik az de csak kívülről láttam
2012. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 luk-kas ***** válasza:
hát én biztos hogy a Szent Józsefba mennék, mivel, amikor én oda jártam olyan bulik voltak, hogy még a fülem is ketté állt, sőt az egyiket el is veszítettem.
2015. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!