Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem olyan könyveket...

Tudnátok nekem olyan könyveket/oldalakat ajánlani amikkel fel tudok majd készülni az érettségire? (Ezek a tantárgyak érdekelnek: Matek, Fizika, Kémia, Biológia, Informatika)

Figyelt kérdés
Matek, Informatika amiből érettségiznék emelt szinten, de a többi tantárgyra is nagyon nagy szükségem lesz ezért nem baj ha emelt szintű anyagot tanulok. Olyan anyagokra lenne szükségem amikből könnyen lehet tanulni, példákkal, magyarázatokkal vannak ellátva.

2012. júl. 30. 15:58
 1/2 Sidel ***** válasza:

Informatikából közepeztem, de szerintem ez nagyon jó a szóbelihez: Dorozsmai Károly - 60 Tétel informatikából középszinten

Matekból emelteztem, nekem ezek beváltak szóbelihez:

Corvina kiadó, Emelt szintű érettségi kidolgozott tételek 2013 (nekem a 2010 van meg, 2012ben érettségiztem, de a nagyja tétel ugyanaz volt)

Fröhlich Lajos - Alapösszefüggések matematikából emelt szint

A többiből nem érettségiztem. Ezekből te mind érettségizni fogsz?

2012. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Nem fogok, de nagy szükségem lesz az alapos felkészülésre ezekből a tantárgyakból, mert nem akarom végig szenvedni az egyetemi éveimet.

2012. júl. 31. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!