Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szlovákiában tanulok, jovore...

Deltora quest kérdése:

Szlovákiában tanulok, jovore érettségizem és Magyaroszágon szeretném folytatni a tanulmányaimat. Mik a megfelelo lépések ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Mivel kulfoldi vagyok nem tudom, hogy mik a feltételei a felvételinek. Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések?.Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések?.Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne?.Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne?.Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne?.Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne?.Nálunk szlovákbol, magyarbol és angolbol van érettségi és én társadalomismeretet váalsztottam hozzá. Szeretnék Mo-n emelt szintu vizsgát tenni angolbol és magyarbol, ehhez mik a megfelelo lépések? Nálatok is ugyanugy meg kellen irnom az irásbelit ebbo a két tantárgybol, és csak azután mehetnék szobelire vagy itt elég Szlovákiában megirnom az irásbelit és nálatok már csak szobeliznem kéne? .és milyen intézményben kellene jeleznem,hogy Magyarországon szeretnék tenni elemt szintu vizsgát? Amugy az átlagom 4,8 korul van,jovore fogom letenni a C tipusu nyelvvizsgámat,ugyhony nagyon szeretnék bejutni az egyetemre. Amugy,ha szlovákbol érettségizek,kaphatok rá plusszpontot a felvételinél? Szerintetek az ELTE nehéz? Elore is várom válaszoitokat. Remélem,nem kérdeztem hulyeségeket,de ha mégis,akk világositsatok fel!!

Udv: Nick

2012. júl. 30. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Szevasz Nick. Sajnos én nemtudok neked válaszolni.

de ha körülnézel a www.felvi.hu-n és írsz nekik egy e-mailt a problémáddal, szerinem kézségesen segíteni fognak. Minden jót.

2012. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Büdös Szloták! Szerintem maradj ott ahol vagy! Itt megölnek! :D
2012. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szlovákiai érettségid középszintűnek felel meg, a százalék a jegyedtől függ.

A szlovák nyelv és irodalom érettségi csak akkor plusz pont, ha az adott szakon kötelező érettségi tárgy. Ha pontot akarsz érte kapni, csinálj nyelvvizsgát. Ja igen. Ha szlovák nyelvű suliba jársz (amit erősen kétlek, mivel Magyarországon szeretnél továbbtanulni),kaphatsz érte többletpontot.

2012. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és bővebb infó: felvi.hu és oh.gov.hu
2012. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
második kék válaszoló te meg düdös magyar nagyra tartod magad ? én német vagyok szármozásra az a jó faj
2012. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!