Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gólyatábor szállás hogy...

A gólyatábor szállás hogy működik egyetemen? A koli lesz a szállás? Mert azt írja napi 3szori étkezés, szállás, és programok díját tartalmazza a csekk.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tartalmazza, ezért kell fizetni érte. Nem mindig koli a szállás. Van, hogy teljesen más helyszínen van a gólyatábor, pl Balaton parton, vagy egy másik városban. Ilyenkor Ifjúsági szálló a módi többnyire.
2012. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm. A beköltözést, ki kevel can, mi szabjuk meg gondolom :D Nem raknak vadidegennel egy szobába.
2012. júl. 31. 13:54
 3/11 A kérdező kommentje:
ki kivel van* elírtam
2012. júl. 31. 13:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen vadidegenekkel? Hát azért mész oda, hogy ismerkedj, nem? :D De nyilván segítenek majd megkeresni a leendő csoporttársaidat, és akkor lehetsz velük egy szobában.
2012. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

uhhh...

najó. nálunk beosztottak csapatokat. mindenféle szakról. elnevezték a csapatot, kaptunk pólót. a mi szobánk ráadásul koedukált volt :D

egy diákszálláson voltunk, egy gyógyfürdő közelében.


ja, és volt olyan szerencsém, hogy egy gyerekkori barátnőmmel kerültem egy szobába, mert őt arra az egyetemre vették fel, csak más szakra.

2012. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D Értem :D
2012. júl. 31. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
én egyedül megyek, nem ismerek senkit. akkor engem rakjanak be egyedül egy szobába, hogy ne legyek vadidegenekkel? :D
2012. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is belettünk előre osztva csapatokba, ott tudtuk meg hogy ki hova... A szobákat (3 személyes) meg úgy osztották fel, hogy egy csoportból ne legyenek egy szobában emberkék, ezzel biztosították, hogy minden csoportok között is menjen az ismerkedés, barátkozás. Az egyik szobatársammal azóta is nagyon jóban vagyok, pedig előtte sosem láttam! :)
2012. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7. hova fogsz járni? :D
2012. júl. 31. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
SZTE-TTIK
2012. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!