Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idén felvesznek pótfelvétel...

Ha idén felvesznek pótfelvételin egy szakra, természetesen fizetősön, akkor át tudok menni államira, ha az a rendes felvételiben nem indult?

Figyelt kérdés
Jogász képzésre akarok menni(debreceni egyetem), úgy tűnik fizetősre bejutok pótfelvételin mert van elég pontom, de nem szeretném az egészet úgy végigjárni, viszont idén már nem indult állami képzés. Jól értem, hogy akkor én nem is tudok átjelentkezni arra, csak azok akiket tavaly vettek fel vagy előtte?
2012. júl. 31. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerinted hogy tudsz átjelentkezni, ha nincs is államis hely?
2012. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző:

ha már kibukik valaki az államisból, akkor sem lehet átmenni?

2012. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de mégis honnan bukna ki, ha 0, azaz nulla államis van? a korábbi évfolyamokon majd feltöltik az üres helyeket olyanokkal, akik ott költségtérítésesek.
2012. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahh, vitatkozzatok még :D Amúgy csak biztos akartam lenni benne, azért is írtam úgy h ugye jól értettem ;)
2012. júl. 31. 18:19
 5/6 anonim válasza:
Most felvesznek költségtérítésesre, és figyeled a februári felvételit. Ha indul állami egyszerűen csak újra beadod, mintha újra felvételiznél, felvesznek, majd rögtön "átviteted" a krediteket és minden megy tovább. Én is ezt csináltam.
2012. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jó ötlet, köszönöm! :)
2012. aug. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!