Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki vett fel diákhitelt attól...

Aki vett fel diákhitelt attól kérdezném h érdemes volt-e, megbánta-e stb?

Figyelt kérdés
Én egy olyan költségtéritésesre lettem felvéve ami 170ezer per szemeszter. Most az első fél évre kérnék kölcsönt csak.
2012. aug. 1. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes volt, így tudtam csak suliba járni. Ugyanezen okból nem bántam meg. Más hitelem egyenlőre nincs, így bírható. Ha meg csak egy félévre veszed fel, az szinte semmi..
2012. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, mivel másképp nem tudnék egyetemre járni (anyum nem keres valami jól, és egyedülálló, apum nem fizet gyerektartást...). Így muszáj volt. Dolgozni mellette nem nagyon tudok, mivel eléggé sok a gyakorlat (egészségügyi szak). De tudom, hogy meg fog térülni, mivel ebből a szakmából hiány van külföldön is, úgyhogy...
2012. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én cakkumpakk 200ezret vettem fel, és terveim szerint még a mesterdiploma előtt visszafizetem. De akkor is rossz a tudat, hogy hitel....de sajnos, csak így tudtam megélni abban az egy évben, nem volt más választásom. Tanácsolom neked, hogy ne vedd fel, hanem érettségizz újra.
2012. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!