Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok jó sulikat a továbbta...

Tudnátok jó sulikat a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Igazándiból még csak most megyek 8.osztályba, de eléggé idegesít engem, hogy még nem tudom, hogy hova menjek tovább tanulni! Hármat kell majd bejelölni azt mondták...egy már meg is van - Keszthelyen!!! (Tapolcán lakom..szóval ahhoz közeli sulit keresek)!!! Ha tudnátok segíteni, azt megköszönném.
2012. aug. 3. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sulit nemtudok mondani, csak azt hogy nem kell hármat jelölni.. annyit jelölsz amennyit akarsz. Ezt honnan vetted? Én is csak egy sulit jelöltem meg.
2012. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát például, ha az egyik suliba nem vesznek fel, akkor ott a másik amit megjelöltem.
2012. aug. 4. 19:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt ebben a suliban meg van, hogy mennyit lehet-sajnos!
2012. aug. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!