Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tanrend péntek-szombat?

Levelező tanrend péntek-szombat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy a pénteki nap mennyire kötelező jellegű, vagyis a tanárok elnézőek-e, ha a pénteki órára nem jár az ember? Ugyebár munkahelyről nem egyszerű elmenni.
2012. aug. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem péntek szombat volt, hanem hétfő kedd szerda, minden hónapban egyszer. nem volt könnyű megoldanom. vmelyik tanárt nem érdekelte, hogy bejárok, vmelyik viszont írta és egy félévben max egy alkalommal lehet hiányozni.
2012. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elso valaszolo estire jart, oda kotelezo bemenni! (en is estis voltam), levelezo viszont nalunk csak penteki napokon volt, ide csak ajanlatos bejarni, de nem kotelezo, viszont a vizsgakat nem halasztgathatod allando jelleggel!
2012. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jah ha csak minden honapban egyszer volt akkor elkepzelheto h levelezos, bocsi, de altalaban 2 hetente 1 nap a konzultacio levelezon
2012. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, hogy csütörtökön is menni kellet, de csütörtök du. és péntek de. előadások voltak és szombaton a laborok, tehát könnyebb volt behozni a hiányzást.
2012. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk havonta egyszer csüt, péntek, szombat, és kötelező bejárni, nem csak ajánlott. 2% hiányzás után kib@sznának mint macskát szarni:)
2012. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen suliról van szó én egyetemen vagyok kémia szakos és kéthetente csütörtök-péntek. sőt van pár óra amik szombaton vannak. de azok ilyen tömbösítettek, egy félévbe csak 2 alkalom. bejárni természetesen be kell mindig. persze ha bölcsész vagy, akkor nem biztos...
2012. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vok, nem estire jártam, hanem levelezőre. 3 egész nap volt az a hétfő kedd szerda. a távosok voltak nálunk szombaton
2012. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

nem is gondoltam, hogy ennyire változó a tanítás levelező, abban a tudatban voltam, hogy péntek-szombat egy vagy két hetente. Akkor muszáj leszek megvárni a tájékoztatást, csak előre gondolkoztam, hogy hogyan is fog működni. Egyébként a Szent István Egyetemen emberi erőforrásra megyek, de munkát most keresek, és félek előre, mi lesz, egy bölcsész diplomával csak pincérnő lehetek most max, az meg ugye nem igazán szabad hétvégén.


Köszönöm még egyszer a válaszokat! :)

2012. aug. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!