Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogsértésre van-e / lehet-e...

Jogsértésre van-e / lehet-e indokot találni sorrendmódosítás ügyében?

Figyelt kérdés

MA képzésre jelentkeztem. Az első hely kivételével mindenhová felvettek. A másodikra "kell" mennem, -benne volt a pakliban,ez az első hely fizetős változata),de a 3. "jobb lenne", mert ELTE-s és ingyenes.(Ide is plusz felvételiztem, bár nem reméltem, hogy bejutok)

Júl. 10-ig kellett volna jól átgondolni, amit nem tudtam, mert a plusz pontokra jogosító mellékelt dokumentumaim még 10-én is feldolgozás alatti stádiumban voltak a felvin, így felelősen nem is tudtam/lehetett volna dönteni.Pech.


2012. aug. 5. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Mi köze van a mellékelt dokumentumoknak a sorrendhez? Semmi.
2012. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Sorrendet júl. 10-ig lehetett módosítani, amikor is te már minden pontodat ismerted (az, hogy azt még a felvi nem dolgozta fel, nem lényeges, hiszen a pontjaid megvoltak, azok igazolását beküldted). Semmilyen jogod nem sérült. Eltaktikáztad magad, ennyi történt. Azt kellett volna eldöntened, hogy elsősorban adott egyetemhez, vagy elsősorban államilag finanszírozott képzéshez ragaszkodsz, és annak megfelelően beállítani a sorrendet.
2012. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!