Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem villamosmérnöki...

Óbudai Egyetem villamosmérnöki képzés milyen távoktatáson? Azok válaszát várnám, akik érintettek az ügyben. Hányszor kell bejárni egy hónapban, mennyire nehéz felkészüli a vizsgákra, és milyen nehezek azok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy senki sem válaszol, engem is érdekelne :(
2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Válasz egy szakirányt ezek közül és nézd meg:


[link]


a jelmagyarázat mindent elárul!

2012. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam párszor. Nem a tantárgyakat akartam tudni, és azok tematikáit, mert azokat elolvastam. Személyes tapasztalatok érdekelnének.
2012. aug. 22. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nappalin nem nehezek. A sok hitegetéssel ellentétben a villamosmérnöki szak nem nehéz, legalábbis az Óbudai Egyetemen. Bejárás nélkül mindent megtaláltam és mindenből átmentem. Nem ötösre, de sikerül minden a könyvekből, az előadás videoiból és a kando.tk oldalból. Az hogy hányszor kell bejárni, ott van a linkben. Csak vedd meg a könyveket és figyelj konzultáción.
2012. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez egy személyes tapasztalat volt. :) Hanyad éves vagy? Óbudán, vagy Tavasz mező utcában vagy?
2012. aug. 24. 08:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Most kezdem a 3. évet és az Óbudai részre járok, de ez szakiránytól függ, hogy hova jársz. Mármint az első három félévet mindegy hol végzed, de a negyediktől, amikor szakosodsz már a szakiránytól függ, pl.: ha Energetika vagy Automatika érdekel, akkor az óbudaira kell járni, ha Híradástechnika, Mikroelektronika vagy Műszer-automatizálás akkor Józsefvárosba. Érdemes ott kezdeni ahol befogod fejezni.

Pénz és elhelyezkedés az Automatika és Energetika részén van. De persze a hírtech., mint hangmérnök és a többi is érdekes lehet, csak szerintem nincs rájuk annyi kereslet.

2012. aug. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!