Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki el tudott helyezkedni...

Valaki el tudott helyezkedni jogi asszisztens végzettséggel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát nem igazán,jogi asszisztens állás szinte csak Pesten van meg dunántúlon...
2012. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bocsi, de nem igazán derül ki a számomra, hogy te elvégezted ezt a tanfolyamot?
2012. aug. 7. 17:32
 3/14 anonim válasza:
Én most jelentkeztem erre a szakra hát kiváncsi vagyok én is
2012. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hova jelentkeztél, hova fogsz járni? Nappalin vagy estin?
2012. aug. 9. 12:56
 5/14 anonim válasza:
Én Szegedre a Jogi Egyetemre nappalira mivel estin nem indul és Te?
2012. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én még erősen gondolkozok, hogy megéri-e elvégezni. Még nem jelentkeztem sehova. De tetszene szerintem nekem amiket tanulnánk. Csak hogy tényleg jó lenne-e valamire, el lehet-e vele helyezkedni.
2012. aug. 9. 13:25
 7/14 anonim válasza:
Hát ha Egyetemre mennél még van 1 napod jelentkezni:)Én úgy vagyok vele ahova szerettem volna menni nem vesznek fel nincs annyi pontom és ki tudja mi lesz még később lehet jól jön majd ez a papír is.
2012. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy csak 1 napom van.:) De idén még szakközép iskolákban is el lehet végezni, és az nekem közelebb lenne. Csak hogy megéri-e?
2012. aug. 9. 13:55
 9/14 anonim válasza:
Ja értem.Hát nem tudom Te tudod:)Nehéz olyan szakmát találni amire azt lehet mondani ez jó lesz munkám vele:(((
2012. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van, tényleg nehéz olyat találni, amivel biztos lesz munkád. Nekem már három szakmám van, plusz érettségi és technikum. Most már jó lenne megtalálni az igazit! Vagy tényleg igaz a mondás, hogy az ember holtáig tanul? :)
2012. aug. 9. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!