Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik lenne a legjobb választ...

Elli93 kérdése:

Melyik lenne a legjobb választás elte-tátk társadalmi tanulmányok vagy elte-ppk andragógia vagy elte-btk méd. Komm. Vagy germanisztika?

Figyelt kérdés
leginkább az érdekelne, hogy diploma után melyikkel lehet legjobban elhelyezkedni, melyiknek jobbak a mesterképzéseik, kinek milyen tapasztalatai vannak az egyetemen esetleg  munkakeresésnél

2012. aug. 7. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első 3-mal semmi sem érsz. A germanisztikának talán több értelme van.
2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te is pótfelvételizni készülsz, én is:) csak sajnos én sem tudom eldönteni,hogy mi legyen pedig már csak 3 nap van hátra...:(
2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első voltam.
2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem, nem pótfelvételizem, csak jövőre jelentkezem.
2012. aug. 7. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, én már elég alaposan utánaolvastam a különböző szakoknak, és az első 3 szakot a legnagyobb "büfészakok" között tartják számon, legalábbis én így hallottam. Szóval elhelyezkedni szerintem nem nagyon tudsz velük. Germanisztikán legalább nagyon jól megtanulod a németet és lehetsz tanár vagy tolmács, fordító.
2012. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
germanisztika egyértelműen, azzal tanár lehetsz vagy ha tényleg jó vagy (de ne reménykedj azért annyira mert mindenki kb ez akar lenni) akkor tolmács. egyébként a kommunikáció és médiatudomány is elég jó HA tele vagy kapcsolatokkal, feltalálod magad, két lábbal állsz a földön és minden buliban benne vagy. egyik barátnőm még csak most jár mesterképzésre és már saját cége és fotósirodája van. szóval minden atótl függ mennyire vagy elhatározott
2012. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. bár ha csak germanisztikára vesznek fel, akkor bécsbe megyek. én igazából mindegyikről rosszat hallottam, leginkább germanisztika és média kommunikációról. kezdem azt érezni, hogy itthon bármelyiket választom nagy az esély, hogy munkanélküli leszek.
2012. aug. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!