Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Schola Europa szakközépsuliról...

Schola Europa szakközépsuliról valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

KOnkréttan még nem tudom hova jelentkezzek,ezért gyűjtöm a tapasztalatokat.

Nem olyanokat kérek hogy az OKJ-vel semmit nem értek,mert ha valaki tényleg tanul akkor nem,hanem magáról az iskoláról véleményeket.



2012. aug. 8. 22:15
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Milyen szak érdekelne?

2012. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ugyan nem én vagyok a kérdező, de engem például a webprogramozó (esti) képzés érdekelne :)
2012. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A média moderátor szak..tudom nem biztos,hogy sok haszna van/lesz,de próba cseresznye..:)
2012. aug. 13. 22:06
 4/6 MammaMia válasza:
igen erről irhatnál nekem is:))
2012. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyetemen végzett média szakosoknak sincs munkájuk. Akkor ilyen OKJ papírral, hogy tudnál elhelyezkedni?

Válassz mást.

2012. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak kapcsolataim,hidd el,ha nagyon el akarok helyezkedni,akkor meg tudom oldani!!Egyébként nem csak ez a szak van így ezzel,hanem nagyon sok.Manapság már mind1,hogy mit választasz lassan.Sokszor pedig azért nem vesznek fel valahova,mert diplomád van és nem kapnak utánad pénzt,hanem még nekik kell fizetni utánad.
2012. aug. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!