Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diplomás szülésznő vagyok, és...

Diplomás szülésznő vagyok, és még szeretnék tanulni. Melyiket lenne érdemes szerintetek?

Figyelt kérdés

Csecsemő és kisgyermekgondozó

Védőnő

Mentőtiszt


2012. aug. 13. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most fejezem be a mentőtisztit... szeretem (megszállottan) a hivatásom, de nem javaslom. Ha a későbbiekben családot is szeretnél, valami nyugodtabbat keress. A csecsemő és kisgyermek gondozás gondolom nem sok újat adna a mostani tudásodhoz, védőnőként viszont újat is tanulnál, mégsem kapnál heti 4-5 nap 12 órás beosztást, akár éjszaka is, tisztként. Szülésznőként tudod, milyen, amikor kb. sosem vagy otthon, második szakmának én olyat választottam, amivel kisgyerekek mellett családbarátabb a munkaidőm. NEked is ezt javaslom.
2012. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2éves a kislányom, fél éve mentem vissza dolgozni, mert már nagyon nem bírtam az itthonlétet. Persze, nehéz összehozni a munkát, a háztartást és a családot, de nem lehetetlen 12órázva és éjszakázva sem. A mentőtiszt régi álmom lenne, viszont a másik kettő talán jó kiegészítés a diplomám mellé :)
2012. aug. 13. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!