Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pontszerzés? 1, Hogyan tudnék...

Pontszerzés? 1, Hogyan tudnék pontokat szerezni a továbbtanuláshoz? (nyelvvizsgán kívül) 2, Tudtok olyan szakot mondani amihez max.310 pont kell? (vagy max.320 pont)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 09:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ilyen kevés pont? emelt érettségi számításban van igaz?
2012. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

emelt többlet pont, illetve vannak versenyek, amik szintén

nem tudom mi érdekel? milyen téren? fiú vagy lány?

mert az sem mind1 mert ha fiú akkor nem ugyanazt ajánlanám, mint a lányoknak

2012. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy? már aktuális?
2012. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"ha fiú akkor nem ugyanazt ajánlanám, mint a lányoknak"

:)))))))))))))))

2012. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
fel raksz egy kérdést, de lehet, hogy csak 1 hét múlva jössz fel elolvasni, nem válaszolsz a kérdésekre, akkor mit vársz? nem tudunk rólad semmit... legyél kertész na? segítettem?
2012. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Lány.19,szóval már aktuális.Jelenleg OKJ-ra járok.

Napi többször megnézem a kérdésemet.

Nem emeltben van,tudom,hogy nagyon kevés pedig készültem rengeteget,de így alakult. :(

Értelmes válaszokat várnék el,de látom nem mindenkinek sikerül.

Inkább a humán szakok érdekelnének(magyar,könyvtáros,óvónő).

2012. aug. 19. 11:57
 7/20 anonim ***** válasza:

igen emelt nélkül sajnos van egyfajta hátrány, de ne aggódj én is ebbe a hibába estem bele sajnos

én jövőre érettségizek és engem is az ilyen humán szakok érdekelnek

javasolnám, hogy nézz körül a felvi.hu-n :) én is ott szoktam böngészni manapság már nap mint nap, mert kitudja, hogy mi az, amit nem vettem észre és ilyenkor szoktam újból mérlegelniá

nézd meg, hogy mihez kell emelt és mihez nem (és ha találsz olyat, amihez nem kell és érdekel akkor boldogság van :)

hát nem tudom szerintem érdemes egyesével végig nézni minden egyetme és főiskola honlapját

egyébként milyen városok jöhetnek szóba? vagy ez mind1?

remélem tudtam segíteni, bár konkrétumot az nem mondtam, ne haragudj, csak ötleteim vannak, de pl: szociálpedagógia? segíthetsz hátrányos helyzetű gyerekeken

vagy lehetnél csecsemő ápoló, tudod akik a böcslibe dolgoznak, vagy konduktor, tanító

de ha nem akarsz ilyet konkrétan, gondolom csak példának írtad, akkor számos lehetőséged van csak körültekintőnek kell lenni


biztosan van sok minden ami érdekel, csak most így hirtelen nem jut eszedbe:)

2012. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
informatikus könyvtáros állítlóag sokat is keres, és ezt nem is értem, mert csak egy könyvtáros, de jó szakma azt mondják :D
2012. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mivel a ponthatárokat a jelentkezők pontszáma alakítja, ezért nem nagyon lehet ilyen szakokat mondani, mert jövőre teljesen eltérő lehet a ponthatár.

Hogy idén mire lett volna elég ennyi pont, azt meg tudod nézni a felvi.hu oldalon. Ponthatárok 2012. Így megtalálod.

Többletpont kapható: nyelvvizsgáért, hátrányos helyzetért, OKTV első három helyezésért, szakirányú OKJ-s biziért. Meg azért ha gyereked van:)

2012. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hány pontod van összesen?
2012. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!