Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anyagmérnök vs. Lézerfizikus?

Anyagmérnök vs. Lézerfizikus?

Figyelt kérdés

Anyagmérnöknek érdemes tanulnom egyetemen, vagy inkább lézerfizikusnak? Szegeden lakom, és érdekel az ELI, és az anyagtudomány is. Elhelyezkedés, fizetés,.... alapján melyik lehet jobb?


a válaszokat előre is köszönöm



2012. aug. 19. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A lézerfizikus menőbbnek hangzik, szóval szerintem válaszd azt:D
2012. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menőbbnek hangzik persze, de szerintem anyagmérnökként azért könnyebben el fogsz helyezkedni
2012. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyik sem egy tömegszakma, mindkettő fizikával kapcsolatos, tehát kevés konkurencia

szerintem az elhelyezkedésnél kb azok a viszonyok mint az akármilyen mérnök - akármilyen elméleti tudós esetében, kevés az ilyen munkahely (főleg itthon) de ha sikerül szerezni akkor jól megfizetnek.

a lézerfizikus tényleg nagyon menőnek hangzik, és izgalmasabb is lehet szerintem mint az anyagmérnök :D

2013. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!