Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki tanul fodrásznak? Aki már...

Ki tanul fodrásznak? Aki már fodrász vagy van fodrász ismerőse az is válaszolhat

Figyelt kérdés

Egyszer már kitettem a kérdést, "Ki tanul Miskolcon a Stúdiumban fodrásznak? Lent tovább." csak nem kaptam rá választ, így hátha ír valaki.


Ma lenne a beiratkozás, ami 10ezer Ft-ba kerül. Az első évben biztosítják a gyakorló helyet, a második évben nekünk kell keresni. Adtak egy listát is. Itt volt valamelyik nap, egyik rokonunk ismerőse, mesterfodrász és ő mondta, hogy nem jó szakma, nagyon költséges (150ezret költ havonta mindenre) és meg se tanítanak hajat vágni. Nem vagyunk gazdagok, de ha tényleg drága, akkor elmegyek dolgozni. Nem ebből szeretnék megélni, nem vettek fel az egyetemre, ez meg csak egy "póthely", hogy mégis járjak valahova. Két év múlva megint újrapróbálom azt egyetemet.


Segítsetek, tényleg költséges? Aki odajárt, mennyit kellett fizetni? Olyan is írhat, akinek ismerőse fodrász.

Köszönöm!


2012. aug. 22. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen drága, mert a helyet ahol gyakorlaton vagy ki kell fizetned a helypénzt. Kifizetsz 80 ezer helypénzt havonta aztán kapsz 15 000ft havonta. Szerintem mást választ, ha csak pótléknak szánod.
2012. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!