Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van már egy diplomám amit...

Ha van már egy diplomám amit fizetősön szereztem meg, akkor felvételizhetek államis képzésre?

Figyelt kérdés
Van már egy BSc diplomám, amit végig költségtérítésesként vittem végig, ergó 1 államis félévet sem használtam föl a mindenkinek járó 10 félévből! Most akkor ha felvételizek, akkor lehetek államis? Vagy így, hogy már van egy diplomám, már nem? Előre is köszi a válaszokat!

2012. aug. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Állam 12 félévet fizet nem 10-et. Szerintem nem, mert az számít, hogy már van. De felsőfokú szakképzésre vagy mesterképzésre jelentkezhetsz államin az biztos.
2012. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvételizhetsz Bsc-re nyugodtan. Mind a 12 féléved megvan még.
2012. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felvételizhetsz nyugodt szívvel. Ha 20 diplomád lenne amit magad fizettél, az sem lenne akadály:)
2012. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lényegtelen hogy van 12 féléved, már van egy bsc végzettséged, így csak egy másik bsc-t, vagy egy msc-t végezhetsz államin.
2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyik ismerősömnek van egy bsc diplomája, államin szerezte. Tavaly kezdett államin msc-t, és idén elkezd még egy msc-t államin. Úgyhogy mehetsz. Felhasználhatod az állami féléveidet még, nem csak egy valamit végezhetsz el.
2012. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!