Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi szintről BSC-re való...

Egyetemi szintről BSC-re való átjelenkezés esetében hány félévet finanszíroz az állam?

Figyelt kérdés
Mit tudtok, hogy ha valaki egyetemi szinten államilag finanszírozott képzésben kezdte és átmegy onnan BSC-re akkor hány félévet finanszíroz az állam? Köszi a választ
2009. júl. 24. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mit értesz azon hogy BSC-re?
2009. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BSC azaz Beschelor képzés , a bolognai folyamatnak köszönhetően 2006 óta vezették be, 3 év alapképzés és 2 év mesterképzés. lényegében főiskolai szint
2009. júl. 25. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

ja rendben akkor te is arra gondolsz amire én...

hát nem tudom én csak annyit tudok, hogy az állam összesen 12 félévet támogat! ez lehet alapképzés vagy mester ez szabadon választható...

2009. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 félé mínusz ahány félévet egyetemre jártál. Én is ugyanígy vagyok. Nemrég tudtam meg, hogy nem onnantól nézik a törvényt, amikor beiratkoztál, hanem miközben tanulsz és mikor végzel. Tehát hiába kezdtél 2005-ig egyetemit, ha maradtál volna akkor sem kapod meg a 13 félévedet, amit elvileg beiratkozáskor. Mivel jelenleg 12 félévet finanszíroz az állam összesen.
2009. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!