Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » érdemes irodai aszisztens-nek...

érdemes irodai aszisztens-nek tanulnom?

Figyelt kérdés

7.osztályos vagyok .a mi sulinkba 7.-osztály első hetében meg kell mondani hogy mit szeretnénk tanulni a közeljövőben. az a baj hogy nem tudom mit mondjak. vagyis van egy ötletem: irodai aszisztens (ez érdekel is)

arra lennék kiváncsi hogy szerintetek érdemes lesz-e ezt tanulnom.??

ha nem akkor tudnátok valamit mondani amit érdemes lenne tanulni??


2012. aug. 26. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kamu szak.
2012. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként,de van ilyen szakma, lehet ezt külön tanulni,hogy irodai aszzisztens. és ott mit tanítanak:fénymásolást, kávéfőzést,iratrendezést, borítékolást,postai feladást,esetleg némi gépelést? Bocsi,de nálunk ezeket csinálja az asszisztens.
2012. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én asszisztens vagyok, nálunk a fent leírtakat a recepciós csinálja, szerintem ez változó, ettől független azt gondolom, ezt nem lehet tanulni, csak ha már dolgozol ,tapasztalatot szerezni. én mindenkinek több nyelv nagyon jó megtanulását ajánlanám inkább! illetve diploma szerzését, mert hiába mondja mindenki, nem ér már semmit, nézzétek csak meg az álláshirdetéseket, a legtöbb helyen kérnek felsőfokú (diploma!) végzettséget, tök mindegy, milyen szak...illetve milyen munkakör.
2012. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintetek akkor mit tanuljak . mi az amiből a diplomát is lerakhatom??
2012. aug. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!