Milyen szakot javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen szakra jelentkezzek! Két teljesen eltérő szak tetszett meg, és nem tudom, hogy melyikre lennék alkalmas! Segítséééég!! Az egyik szak a védőnő, aki gyerekekkel foglalkozik! Sajna a biosz nem az erősségem! :/ A másik szak a gazdálkodási és menedzsment, ami az üzlettel foglalkozik! Sajna a matek sem az erősségem! Olyan szakot nem találtam, aminek teljes mértékben megfelelnék! :( Szeretem a gyerekeket, és az üzlet világát is! Melyik képzést javasolnátok nekem?
2012. aug. 28. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján evidens, hogy a védőnőt választod. Mert ugye azt Te sem gondoltad komolyan, hogy gazdaságot tanulsz, ahol matek a szórótárgy, neked meg éppen az nem megy.
2012. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mitől vagy ennyire kétségbeesve?
2012. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gazdálkodás és menedzsmentet felejtsd el, ilyenekből már nemhogy Dunát lehetne rekeszteni, hanem a Csendes óceán köré gyűrűt építeni. Védőnővel lesz munkád, még ha nem is keresed halálra magad.
2012. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól vagyok kétségbeesve, hogy döntésképtelen vagyok! Olyannyira, hogy védőnőnek az idén nem vettek fel, viszont gazdálkodás és menedzsmentnek felvettek, de nem mertem bevállalni, ezért inkább halasztok egy évet, azért is, hogy tegyek egy javító érettségit magyarból, meg azért is, hogy ne döntsek hirtelen!
2012. aug. 28. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én védőnőnek tanulok és imádon! Viszont tényleg kell a biosz, kémia, sőt fizika is egy alap szinten...Ráadásul az se árt ha szereted az egészségügyet és az embereket, nem csak a kisgyerekeket, mert leginkább a szülőkkel kell foglalkoznod, tehát eléggé alaptárgyunk a pszichológia is.
2012. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki védőnőnek tanul. Ne magyarból javítózz hanem bioszból, vagy kémiából. A magyar nem igazán kell oda, de ez a kettő nagyon is, és egy biztos alapnak lennie kell.
2012. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A bioszom jól sikerült, az 4-es lett, de a magyarom 2-es, kémiából meg nem érettségiztem! Ezért szeretnék magyarból tenni javítót!
2012. aug. 29. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
erőszakot
2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!