Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri Jogi asszisztensnek...

Megéri Jogi asszisztensnek mennem? Ügyvédek! JOgászok! Szükségetek van ilyen segítségre? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is jogi asszisztens és ha esetleg kirúgják vagy elmegy 1 hónapra rá mindig talál munkahelyet. Szóval szerintem megéri, persze a fizetés nem olyan nagy sajnos
2009. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvédek melletti munkát egy sima adminisztrátor is megcsinálja.Ezért nem fognak előbb alkalmazni, hisz gondolkozni az ügyvédnek kell. Az asszisztencia csak leírja, elküldi, postázza, határidőt figyel stb.... ehhez nem kell jogi asszisztensit végezni. Annyi idő alatt más hasznosabbat is tanulhatsz.
2009. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mennyit keresnek körülbelül?
2009. júl. 26. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
70-80 ezer forint kb
2009. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100 körül
2009. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Ennyit a Mc donaldsban vagy a tescoban is megkapsz és még tanulni s ekell hozzá...

És ezekhez is bármikor felvesznek...


Tanulj jogásznak vagy ügyvédnek!!

2009. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
jogi asszisztensnek mész, onnan simán felvesznek az egyetemre vagy főiskolára. És bele számít a két éved is.
2009. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze beleszámít, de hogy? Csak egy példa, a büntetőjog I alól mentesülsz,de a II, III és a szigorlat alól nem. Tehát úgyis újra meg kell tanulnod, egyrészt ,mert szigorlaton tőled is kérdezik, másrészt meg, mert ennyi idő alatt változik is. És a két év nem úgy számít bele, hogy akkor neked csak 3 év a suli. Ugyanúgy 5 év. És nem is minden suli fogadja el. Általában csak a saját képzésüket fogadják el egyetemi szinten.
2009. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az lehet, de akkor is jobban megéri, mint 80e Ft keress egész életben és nem tudsz feljebb kerülni a lépcsőfokon.

Lehet, diplomásként is kell csicskáznod, de így sima jogi asszisztensként szerintem még többet.

2009. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem éri meg, de akkor már értelmesebb elvégezni a jogot ( mert annyit nem számít az asszisztensi képzés, hogy megérné azt is) és mellette az államilag támogatott szakmából mondjuk egy könyvelőit vagy számvitelit elvégezni. Nagyon keresett a kettő együtt.
2009. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!