Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozaton szeretnék...

Esti tagozaton szeretnék érettségizni, de 3 műszakban dolgozom, a lakhelyemtől 40 perc buszozásra. Már 28 múltam, de érettségi után még szeretnék egyetemre menni. Hogyan oldjam meg ezt így?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 17:44
 1/1 JanoviczkiFerencné válasza:
Én is estin érettségiztem, munka mellett, 80 km-re laktam az iskolától. Válaszd a levelezőt, oda nem kötelező bejárni. Délelőttös meg éjszakás műszakból tudsz menni iskolába, csak a du. marad ki. Azokra az órákra próbálj meg bejárni, ami nehezebben megy (én pl. magyarra nem jártam be, de matekra próbáltam mindig). Ha nem tudsz valamire bemenni, azt az anyagot másold le az osztálytársadéról. A szabit meg vizsgaidőszakban vedd ki. A cégnél ahol dolgozol nem támogatják ezt az elképzelésed?
2012. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!