Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most 3. -os gimnazista...

Ha most 3. -os gimnazista vagyok jó olasz nyelvtudással, akkor átvesznek egy olyan iskolába, ahol az olasz kéttannyelvű oktatással folyik?

Figyelt kérdés
Amikor középsuliba mentem eszembe sem jutott,hogy kéttannyelvűbe menjek,de most éretségi előtt úgy érzem,ha átvennének jobb lenne ott az esélyem arra a fősulira,ahova menni szeretnék.

2012. aug. 28. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni.

Viszont szerintem már teljesen mindegy, hogy hol tanulsz addig, ha rendesen tanulsz és nincs gondod a matekkal sem, vagy eljársz esetleg különtanárhoz. Nincs rá garancia, hogy ott jobban tanítják.

Apropó kéttannyelvű: ők nem idegen nyelven tanulják a matekot pl? Mert akkor én a helyedben nem mennék át.


18L

2012. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!