Egy férfi fodrász?

Figyelt kérdés
Hát az lenne a nagy probléma, hogy eddig egy közgazdasági suliba jártam, de nem szerettem, meg is buktam, újgazdag kis kölyköket meg ki nem állhattam, szóval új suli után nézek. Mindig is érdekelt a fodrászat, van a közelben, a régi sulimtól nem messze egy olyan középiskola ahol fodrásznak is lehet tanulni, szóval... érdekelne. Nem vagyok homár, ezért kérdezem hogy nem lenne e túl furcsa egy full lány osztály közé egy fiú.

2012. aug. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem és egész jól lehet vele keresni. Nekem az unokatesóm az (szintén nem homár xD nemtom ez honnan jött :D régebben tény, hogy több férfi fodrász volt) és Budapesten ahol bérel egy fodrászatban egy széket (vagy hogy is csinálják ezt) simán keres havonta 200-300között, bár tény ehhez kellett pár hónap is, hogy kialakuljon egy "vásárlói kör" aki hozzá jár.

Szóval szerintem ha elvégzed ez életképes ötlet lehet :x csak tudtommal ez azért nem a legolcsóbb képzés és utána kell tőke is ahhoz, hogy elkezdj dolgozni.

2012. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a tv-ben is a férfi fodrászok vannak. Egy női fodrász neve sem jut eszembe aki tv-ben szerepel, viszont két férfi kapásból beugrik.

Szóval nem ciki a férfi fodrász.

2012. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, egyáltalán. Fejezd be a sulit, és menj OKJ-ra. Az OKJ fodrász tanfolyamot már a 10. osztály elvégzése után megkezdheted, de a 18. évet be kell tölteni.

De azért persze fejezd be a sulit :)

2012. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátom fodrász és nem meleg.Nálunk voltak többen is fiúk amikor a fodrászsuliba járt és most a munkahelyén sem ő az egyetlen srác.
2012. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. 10 éve járok pasiként egy (nem meleg) férfi fodrászhoz, előtte 10 év alatt 7 női fodrászt "fogyasztottam" (elköltöztek, szülni mentek, külföld), szóval nagy ötlet. A pasik tapasztalataim szerint fodrászat terén megbízhatóbbak.
2013. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!