Ha egyszer megbuktam, el vagyok ásva egy életre?

Figyelt kérdés

Megbuktam 10.ben matekból és sajnos évet kell ismételnem:( Soha nem voltam rossz tanuló, de ezt az évet elrontottam.

Szerintetek akkor most mindennek vége, nem fognak felvenni sehova?:(


Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 29. 14:46
 1/8 anonim válasza:
Dehogy vagy elásva!Mindig van új esély.Feküdj neki a tanulásnak következő évben és nem lesz baj.Hinned kell magadban.Engedd el ezeket a rossz érzéseid és hajrá.
2012. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, egyetemen csak az utolsó 2 év számít, senki le sem sz*rja hogy hányszor buktál odáig:D. A lényeg az hogy az utolsó 2 évben legyél a toppon.


Ja és nem kell emiatt aggódnod, hogy túlkoros leszel már, ha belegondolsz akkor ugyanakkor fogsz érettségizni mint, az ötévfolyamos diákok. szóval fel a fejjel :D

2012. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök ha ti így látjátok! :(
2012. aug. 29. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy elásva. Olyan, mintha évvesztes lettél volna az óvodában, akkor is csúszol egy évet. Szóval nem katasztrófa. Csak ne hagyd el magad, ne eressz le.
2012. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem egy vidám helyzet, de ha emiatt fogsz búslakodni még hónapokig, akkor csak magadat ásod el, függetlenül a bukástól.
2012. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még az előnyöddé is válik. Másodszorra jobban fog menni a matek, mert tanulsz a hibádból és jobban készülsz majd. Egyetemen meg ha vmilyen TTIK-s szakra mész, ott tuti lesz matek vmilyen formában, akkor pedig könyebb helyzetbne leszel. Meg lehet, hogy majd más tantárgyből is jobban készülsz majd és sokkal jobb eredményeket érsz el
2012. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem több osztálytársam van aki bukott hozzánk. Mi teljesen jól kezeljük őket. Utána ők teljesen összeszedték magukat. És jó tanulók. Teljesen megváltotak. Az az igazság, hogy van egy srác aki ugyanúgy mint te 10.be bukott matekból. A bukottak közül ő volt az egyetlen aki nem szedte össze magát és ugyaqnúgy lesz*rta. Mit ne mondjak évvégén a mi osztályunkból is bukott. Na őt és a hasonló embereket elitélem.
2012. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis.Biztos,hogy rossz érzés ez most neked,tudom,én is buktam egyszer..Akkoriban nagyon rossz tanuló voltam,nem is érdekelt az iskola..Aztán összeszedtem magam,utána lévő években meg már irodalom,nyelvtan versenyekre küldtek.:D Most egyetemre járok.Semmi nincs veszve.:)
2012. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!