Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valakinek valami tapasztal...

Van valakinek valami tapasztalata a lent említett szakokkal kapcsolatban, vagy valami javaslat, hol érdemes utána néznem a képzéseknek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen költségtérítésesben gondolkodtam, a tanulói szerződés miatt, de valószínűleg a képzőművészeti egyetem kilőve, elnézve a 800e/féléves tandíjakat. 3. -án 12. -es leszek, és még elképzelésem sincs róla hova próbálok majd bekerülni év végén. Ami egyenlőre szóba jöhet az a politológia, pszihológia (ahova szinte szürreális a bejutás), valamint a belsőépítészet, vagy egyéb olyan szak ahol valamit ér a kreativitás.
2012. aug. 31. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha én a helyedben lennék, nem szenvednék a felsőoktatással. Rengeteg felesleges kiegészítő tárgyat fogsz tanulni ami aztán semmire se jó, és rámegy minimum 3 éved. Ehelyett fogod magad és elmész egy jó grafikus dizájner képzésre (ha van hozzá tehetséged), aztán kész. Ha később akarsz diplomát, munka mellett még mindig elvégezhetsz bármit is. Kreatívoknál kevésbé számít a papír, inkább a tehetség és a kreativitás a fontos.
2012. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha tehetném én is inkább OKJ-re mennék, de a családom ragaszkodik hozzá, hogy előbb legyen egy diplomám és utána csináljak amit akarok, fizetik is nekem az egyetemet csak végezzem el :/ és nagyon nem akarnak engedni az elképzelésből :(
2012. aug. 31. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!