Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Jövő héten van még...

SOS! Jövő héten van még lehetőség beiratkozni nappali tagozatos gimnáziumba? Valaki pls help! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok(év vesztes) 11.-es voltam, megbuktam 2 tantárgyból a pótvizsgán is és a váltás mellett döntöttem. Mivel ez a héten volt, az idő rövidsége miatt 1 napom állt rendelkezésre új iskolát találni...Találtam is, 10-be vettek fel a szakma miatt, de nem tájékozódtam rendesen a nagy kapkodásban, és úgy tűnik még legalább négy évig kellene ahhoz oda járnom, hogy érettségit+szakmát adjon, de lehet hogy 5! Nekem ez már így is hatalmas visszalépés de az 5 év az már elfogadhatatlan... Mivel ma átiratkoztam oda, és az előző iskolámba ezek után nem megyek vissza, nem tudom mit csináljak!! Estire, vagy felnőttképzésre nem tudok járni egyéb okok miatt szóval muszáj nappali tagozatra járnom és lehetőleg 11-be, gimnáziumba. Úgy tudom, hogy az átvételi időszak lezárult, jövőhéten iskola kezdés.. Mit lehetne tenni, hogy ne kelljen még 5 évig középiskolába járnom, még akkor is ha szakmát ad? Nem akarok 23 évesen érettségizni! Tudom, hogy nagyon elrontottam, de ha valaki tud tanácsot adni az nagyon kérem segítsen!!!

2012. aug. 31. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerű, felkeresel egy számodra szimpatikus iskolát, felhívjátok, és imádkozol
2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Ez eddig oké, de gondolod, hogy át fognak venni egy bukott diákot amikor már elkezdődik az év? A próféta szóljon belőled!
2012. aug. 31. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, talán egy rosszabb helyre, ahova alig mennek diákok, tényleg fel kéne hívogatni a sulikat, hogy mit mondanak, így nehéz megmondani

vagy esetleg félévtől, és addig lehetnél magántanuló, nem tudom

2012. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Muszáj nappalira járnom, de rossz sulit sem szeretnék..:( kilátástalanság:((
2012. aug. 31. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, zaklatni kell az iskolákat, mindenesetre sok sikert kívánok :)

egyébként ha megkérdezhetem, miért jöttél el a volt sulidból?

2012. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozni fogok töretlenül!:) Nagyon sok okot tudnék mondani, párat megemlítek. Hosszas vonatozások, amik elvették a pénteket és a vasárnapomat, sok késés természetesen...Aztán, a fél tanári kar utált, mert mindig meg mondtam ha nem tetszett valami. Túl őszinte ember vagyok, utálom a képmutatást, ott rengeteg képmutató ember volt... Unalmas kisváros, unalmas emberekkel. Nagyon megbántam, hogy ilyen sokáig odajártam... A pótvizsgáimra felkészültem, tanárhoz is jártam, tudtam is, ennek ellenére megbuktattak! Itt telt be a pohár és küldtem el mindent és mindenkit a pcsába... Mondták, ha nem jövök el akkor megtalálják a módját, hogy még jobban kiszúrjanak velem és még az iskolaváltásban is hártáltattak...és még sorolhatnám! Sajnos most nagyon megszívtam, nem látom a jövőmet...Eddig is ki voltam akadva, most még jobban.
2012. aug. 31. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!