Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még számomra ingyenes...

Van még számomra ingyenes OKJ-s képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a hátam mögött van már 4 év fősuli,csak az államvizsgával csúsztam el,viszont már nincs jogviszonyom az egyetemmel,mert nincs más vizsgám,amit fel kellett volna venni,csak a záró.

Nekem ingyenes még az OKJ-s képzés? betöltöttem a 23.életévemet,viszont a sulit 7 évesen kezdetem(láttam,valahol ezt taglalták)

jó lenne a diákigazolvány na meg persze egy ingyen szakma ha lehet még.



2012. szept. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nappalira nem mehetsz, az első OKJ támogatott, de lehet estin már kell valamennyit fizetni a képzésért.
2012. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én még nem vettem részt okj-s képzésben.főiskolám van,még a diplomám nincs meg.
2012. szept. 3. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, esti tagozaton. ha ilyen szándékaid vannak, akkor iratkozz be még gyorsan valahova, mert igazából már lezárultak a jelentkezések, de ha szerencséd van, még elfogadják. pl. athéné, atalanta, minerva, schola europa, mua. ingyenes lesz, mert mindenkinek ingyenes az 1.szakma, csak annyi a különbség, hogy 22/23 éves korig nappalin is lehet tanulni, utána már csak esti vagy levelező tagozaton. azt hiszem a levelező fizetős, de ezt kérdezd meg.
2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ok

köszi szépen!

2012. szept. 4. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A Raoul Wallenbergbe még biztosan jelentkezhetsz, de hogy mely szakmákra, arról telefonon érdemes érdeklődni. Miután ez az első szakmád, alacsonyabb árat kell fizetned, de (tudomásom szerint) mindenképpen kell fizetned, mert betöltötted a 23. évedet.

Itt (oldal alján) láthatsz egy táblázatot, mennyivel kevesebbet kell fizetned: [link]

2012. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtál valahova még jelentkezni?
2016. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!