Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemen egészségügyi...

Drágica kérdése:

Az egyetemen egészségügyi szervező szakon milyen szinten kell tudni az orvoslást?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben érettségizek és nagyon tetszene ez a szak, de nem bírom a vért és egyéb orvosi dolgokat, viszont a szak leírásánál olvastam, hogy lenne anatómia óra is. Aki ezen a szakon tanul vagy ismeri, azok válaszát várom, hogy nincs semmi, amitől tartanom kéne, vagy inkább felejtsem el?
2012. szept. 3. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Én is eü szervezős vagyok. Vért abszolút nem kell látnod, ez a szak nem erről szól hiába van anatómia csak az ember felépítéséről szól bár azt elég részletesen de nyugi tűt nem is kell látni! Nem boncolunk és nem veszünk vért :)

Ha érdekel az egészégügy működése, finanszirozás, informatikai háttér stb tehát elsősorban a gazdasági oldal akkor nyugodtan jelentkezhetsz. Viszont a reál tárgyak is elég erősek statisztika közgazdaságtan számvitel I-II-III, Matek I-II ezek nekem elég húzósak voltak mivel inkább humán tárgy párti vagyok de mindenki más azért túl lehetett élni ezeket is.

2013. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Akkor ez a szak nekem való :)
2013. máj. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!