Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges egyszerre két...

Lehetséges egyszerre két szakmát csinálni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy idén érettségiztem és fel is vettek az egyetemre amit kinéztem egy felsőfoku szakra levelezőn. Valamint a sulimba is indult egy két éves szak amire jelentkeztem és csinálom is. Az igazgatóhoz elmentem engedélyért h havonta 1x hiányoznék a levelezős suli miatt és ő azt mondta, hogy 2 sulit nem lehet egyszerre csinálni mert nem lehet 2 tanuló jogviszonyom mert ha elmegyek beiratkozni kaposvárra (ez pénteken lenne) akkor az OM azonosító alapján látni fogják, hogy már másik sulinál tanulok és nem fogják engedni... Ez tényleg így van?

2012. szept. 5. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!