Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen, a testnevelés óra milyen erősségben zajlik? Mert ha esetleg sikerül a fizikai alkalmassági vizsga, nem akarok meglepődni azon, h a testnevelés órán, már kötelet kell mászni, ami alapból nem megy!

Figyelt kérdés

Bármi információt elfogadok még!

Leginkább azok írjanak akik oda járnak! Köszi a Válaszokat! Karolina



2012. szept. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem járok oda, de lehet, hogy többet tudnának mondani, ha leírnád, hogy milyen szakra szeretnél menni, mert nem biztos, hogy mindenhol ugyan az a követelmény.
2012. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közben megnéztem: Közigazgatás-tudományi karon nincs komoly tesi, választani lehet különböző sportok közül. Katonáknál van egy 5 hónapos felkészülés, ott biztos van tesi, mert katonai kiképzést kapnak (ha jól értettem), és oda nyilván kell valami fajta mozgás, viszont arról nem találtam semmit, hogy amikor már óráik vannak, akkor van-e, de majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy van, és gondolom nem aerobic, meg foci. A rendőröknél pedig asszem 5 félév tesit láttam, aminek az a neve, hogy testnevelés és önvédelem, feltételezem, hogy ez is valami komolyabb dolog lehet, mert egy rendőr azért mégiscsak legyen jó erőnlétben és meg tudja védeni magát.
2012. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen!! :) Kedves vagy, hogy megnézted, mert nekem nem volt világos!

De szerintem nézek másik iskolát, mert ez nem fekszik nekem! :)

2012. szept. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!