Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a LIA Iskolát választa...

SadStatue kérdése:

Érdemes a LIA Iskolát választanom, ha jogi asszisztensi szakra jelentkeznék? Ha nem, ötletek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted bárhol is keresnek jogi asszisztenseket? Pláne egy LIA Iskolában végzettet?
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láttam jogi asszisztensi állásokat, szóval akkor keresnek. Hogy kedves válaszod második felére válaszoljak: pont ez lenne a kérdésem, hogy a LIA az mennyire jó ilyen szempontból.
2012. szept. 12. 21:55
 3/12 anonim válasza:
Nem tudom, hogy melyik tagintézményére gondolsz. Én a Debreceniben végeztem, remek jog tanárom volt, és rengeteg ismerettel gazdagodtam. De mint iskola nem a legjobbak közé tartozik, mármint szervezetileg gondolom.
2012. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Hozzátenném, még nem sikerült elhelyezkednem, bár csak április óta keresek munkát...
2012. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A budapestire gondoltam, de igazából már tárgytalan is a kérdésem, mert ma beiratkoztam, szóval majd meglátjuk. De azért köszi a választ. Én egy éve diplomáztam, és azóta nem találok állást, szóval átérzem.
2012. szept. 21. 00:32
 6/12 anonim válasza:
Sok sikert hozzá, remélem élvezni fogod valamelyest :)
2012. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jogi asszisztenst évek óta ipari mennyiségben képeznek különféle képzők. Mert nem kell hozzá nagyberuházás, nem kell toronydarú, repülőgép, elég egy terem, pad, meg számítógép. Viszont párezerrel több van, mint amennyi bárhol is kellene. Tulajdonképpen nem kell sehol. De azért képzik ezerrel.
2012. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én a szolnoki Liába tanulok :) Jogi asszisztens szintén :) Azért választottam mert fősulira nem kaptam kolit (albérlet kilőve) jártam kemény egy hetet a közgébe fsz-re ott szépen átvágtak minket, tehát itt kötöttem ki és egész jó a suli, csakhát ezzel nem lehet elhelyezkedni max protekcióval. Szóval nem tudom mi lesz majd ha kijárom a képzést. Gyűlölnék mééég és mééég tanulni de muszáj lesz. Ha meg nem...akkor nem tudom mi lesz velem :)
2012. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen, én is utálok még fősuli után mééég tanulni, de muszáj valami, mert állást meg nem kapok :/ köszi a választ :)
2012. szept. 26. 00:29
 10/12 anonim válasza:
hogy tetszik?kedves kérdező?
2013. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!