Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi szállítmányozási...

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző szakot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Milyen tárgyaim lennének? Milyen tantárgy az, ami nem árt ha jól megy, hogy ne legyen olyan nehéz? Érdemes ezt a szakot elvégezni? El lehet vele helyezkedni itthon, vagy esetleg külföldön, mondjuk Németországban? Kb. mennyit kereshetnék ezzel a végzettséggel?

2012. szept. 15. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én a Magyar Logisztikai Egyesületnél végeztem el ezt a szakot. Szerintem nem volt nehéz, szerencsére sikerült elhelyezkednem itthon, de én is gondolkoztam/zok külföldön! Ami a tárgyakat illeti.. volt ami nagyon könnyű volt, volt ami nehezebb, de ez minden képzésnél így van. Számomra a legnehezebb tárgy/téma a vámegyezmények volt, de az is meglett elsőre! :)
2012. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes!

Elnézve az álláshirdetéseket,keresett munka.

2013. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!