Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki szakot hol...

Gépészmérnöki szakot hol végezzem el szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg a BME - KSK-ra járok. Döntöttem,hogy átmegyek a gépészmérnökire. Azonban látom ami a BME-n megy: folyamatos buktatások,szivatások stb plusz debreceni vagyok és nem bírom ezt az elszakadást. Nem Pesttel van bajom hanem az elszakadással. Szerintetek nagy öngól lenne ha a debreceni gépészmérnökit csinálnám meg? Lenézik a debrecenit? Fizetésben mennyire látszódna ha igen?

2012. szept. 17. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a BME-n. Azt a pár évet csak kihúzod Pesten is.
2012. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Debrecenbe semmiképp ne menj, maradj a BME-n!
2012. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a szívatásokat túléled, jók lesznek az esélyeid, mivel a BME-s gépészmérnökit nem tudja bárki elvégezni. Fizetésben mondjuk inkább a tudás számít hosszútávon, meg hogy hol dolgozol.
2012. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért ne menjek a debrecenire? Nem szeretem ezt az elszakadást, ha van szabad időm otthon sokkal jobban ki tudom használni mint itt. Otthon van mindenem :/ Villamosmérnöki milyen debrecenben? Arról vélemények?
2012. szept. 18. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:
A műszaki képzés Debrecenben egy rakat f*s. Se nem színvonalas, se nem kapsz versenyképes diplomát róla. De ha ez kell neked, akkor menj oda nyugodtan, ott nem kell félned, hogy esetleg nem sikerül elvégezned.
2012. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom nagyjából,hogy mire gondolsz, bátyám ott végzett. Ő is ezt mondja de mégis azt látom,hogy bárhova beadja az önéletrajzát behívják és fel is vették kezdőként és egész jó fizut kap érte. Te is oda jártál vagy honnan tudod ezeket? Köszi a válaszokat!
2012. szept. 18. 14:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 3#, nem mindenki tudja elvégezni a BME-t csak az aki tanul... de ez minden gépészképzésen igy van szinte.

Ha nem akarsz a bme-n gépésznek tanulni akkor ajánlom a gödöllői egyetemet, bár a távolság továbbra is fenn áll majd. Esetleg ami még szinvonalas az a miskolci egyetem, de ott állitólag igen begyepesedett tanárok vannak, ezt viszont nem tudom biztosan.

2012. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont ezaz,hogy a távolság ami megöl engem. Az,hogy el kell szakadnom a barátoktól, családtól, haveroktól hobbimtól csapatomtól mindenkitől :S Nagyon nehéz ráadásul én nem akarok hosszú távon gépészmérnökként dolgozni. Kicsit meg akarom magamat erősíteni és vállalkozni szeretnék.
2012. szept. 18. 17:27
 9/11 Mátyás3 ***** válasza:
Maradj a BME-n szerintem is , GPK-t tolom egy ideje, nem egy nagy dolog, csinálni kell de egyáltalán nem vészes.
2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ha jótakarsz magadnak akkor maradsz a BME-n. Mindenhol máshol gyengék a képzések, viszont a BME a legnehezebb és ezért is fog a legtöbbet érni a diplomád. Aki itt végez nagy valoszinüségel sokkal jobb munkája lesz mint valami vidéki egyetemnek nevezett papirgyárban végzettnek.
2012. szept. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!