Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tovább tanulási lehetős...

Milyen tovább tanulási lehetőségeim vannak ha: 27éves vagyok idén érettségizem estin van már OKJ-s szakmám és perpillanat itthon vagyok a 2hónapos fiammal?

Figyelt kérdés

OKJ-som van dajka ként közalkalmazott ként dolgozom ha nem babáznék jelen helyzetben és az ifjúságsegítő szak irányába mennék tovább.

Támogatja még az állam az anyukák tovább tanulását vagy csak önkölcségesben gondolkodhatom?


2012. szept. 18. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Legelőször tanulj meg helyesen írni, mert ez borzasztó, utána gondolkodj a továbbtanuláson!
2012. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem ez volt a kérdés :)tisztában vagyok a hiányosságaimmal diszlexiás vagyok, viszont Ön meg egy BUNKÓ! mIm
2012. szept. 19. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy én lennék a bunkó, mert felhívtam a figyelmedet a kirívóan rossz helyesírásodra. (Egyébként nem tipikus dyslexiás hibák!) Miért nem írtad le a kérdés végére, hogy dys-es vagy? - akkor nem akadtam volna fenn rajta. Különben mindenki ezt csinálja, hogy csak utólag magyarázkodik, ha valaki észre veszi a hiányosságait!
2012. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

tényleg bunkó vagy,mivel nem a kérdésre válaszoltál... HA válaszolsz a kérdésre ,akkor is csak a végén illik megjegyezni a helyesírási hibát...

Ha legalább a kérdésre is válaszolsz, akkor még azt mondom oké,de így -.- "



Kérdező: tudomásom szerint nem, de nem vagyok benne biztos!

2012. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te sem a kérdésre válaszoltál! Tudomásom szerint nem, de nem biztos. Ezt most miért írtad? Egyáltalán nem válasz a kérdésre, lehet, de nem biztos?! Ezt teljesen haszontalan válasz volt! Csak azért hogy lebunkózhass, és megmutathasd, hogy te milyen segítőkész vagy. Hát nem vagy az, a válaszod ugyanis semmit nem ér, különösen a kérdés feltevés után több mint három hónappal.
2012. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!