Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gárdonyi Géza Ciszterci...

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumról (Eger) kérek véleményeket. -Erős? Gyenge? -Koli milyen? Még milyen sulikat ajánlotok ami Egerben vagy Miskolcon van ami, nem is erős és nem is gyenge.

Figyelt kérdés

#t.zsuzsa07
2012. szept. 20. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az Avasi Gimnáziumot ajánlanám Miskolcon. Ez inkább közelebb van az erőshöz, mint a középkategóriához, de teljesíthető. Vannak nagyon jó kolik is erre. (Bár én nem vagyok kolis.) Ha fiú vagy akkor a Kelemen Didákot tudnám ajánlani. Ha lány, akkor pedig a Teleki Tehetséggondozót.
2012. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is az Avasi Gimnáziumot mondom :) én is oda jelentkezek most. Azt mondják, nagyon jó gimi! November 13.-án nyíltnap, nézz be te is :) én is megyek. ha kérdésed van, írj privátot
2012. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gárdonyinak eléggé kezd esni szerintem a színvonala. Régebben csak az ötösök kerültek be, de mostanában, mivel kevés a gyerek,minden jött-mentet felvesznek. Erős osztály elvileg a kéttannyelvű, én abba jártam, de mondjuk úgy, nem szakadtam bele a tanulásba, és emellett volt 4.5 fölötti átlagom. Egyetemen aztán jobban szívtam, mert a csoporttársaim mindent tanultak gimiben, mi pedig egy nagy semmit. A tanárok sem abban a régi jó keresztény szellemben tanítanak. Nekünk úgy tettek keresztbe, ahogy csak tudtak, még érettségin is. Egerben én a Neumann-t ajánlom, ott megkövetelik a tanulást, cserébe szép eredményeket is érnek el a tanulmányi versenyeken, felvételin.
2013. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
58%
Folyton mindenki fikázza a Gárdonyit az ilyen kérdésekben (tisztelet a kivételnek). Most valaki azt mondja, hogy nem tanult semmit, valaki meg azt, hogy hajnal 2 kor feküdt le, mert addig tanult. Akkor melyik? Én oké, hogy csak 6.-os vagyok, de vannak felsőbb éves havejaim is és ők is nagyon szeretik a Gárdonyit. A suliba szinte bárkit megkérdezek, azt mondja, hogy a gárdonyi nagyon jó suli, imádja. Itt meg csak azt látom, hogy mindenki leszólja. Ne higgy az ilyen embereknek, ez csak a hangos kisebbség! Nem mondom, hogy a Gárdonyi tökéletes, de egy nagyon jó suli. Szerintem nem fogod megbánni, ha idejössz!
2017. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves előző hozzászóló! Ha nem jártál oda és saját magad nem tapasztaltad meg, ne oktass ki senkit. Én 2017-ben végeztem kéttannyelvűn. A hajnal 2-ig tanulósak közé tartoztam, valószínűleg aki nem kéttanos, annak nem kellett eddig tanulnia, mert a többi osztály elég alacsony színvonalú. Az első 3 év megszakadós volt, utána lazább. A C1-ért megérte, viszont az összes többi emberi hozzáállásért, indokolatlan bántásért, élni nem hagyásért nagyon nem... Kolis voltam 100 km-ről jártam oda, így gyakorlatilag a suliban éltem. A tanári hozzáállás vegyes, volt minősíthetetlen és volt természetesen kiemelkedő is. Sajnos az előbbi volt többségben. Nekünk semmi szavunk, 19 évesen is pisisként voltunk kezelve, ha beteg voltam is csak fél óra szarakodás után engedtek haza úgy, hogy majdnem lekéstem emiatt az utolsó buszom... A kimenő gyakorlatilag semmi, ellenben kötelező minden vallásos program a koliban, ami a te tanulásodtól veszi el az időt. A képmutató tanárok, a kilencedikesek szívatása később annyira elharapódzott, hogy nekem volt tőle hányingerem... ha olyan tanárnak van baja Veled, aki hangos, azzal senki nem mer szembeszállni... OKTV-ztem is, eredményem is volt (10. hely) és így se néztek szarba se... sőt voltak tanárok, akik direk tettek keresztbe, vagy legalábbis a saját kisebbségi komplexusuk és irányítási mániájuk, önértékelésük hiánya miatt nehezítették a felkészülésem. Ezzel szerintem mindent elmondtam. Sőt az egyik töritanár a nem emelt töri szakosaknak nem tanít ókort, mert szerinte "nagy fantázia kell ahhoz, hogy a majomcsontokba emberi fejlődést lássanak bele" és hogy az emberiség teremtése a bibliában van leírva... szerencsére ilyenből tudtommal 1 van, de senkinek nem ajánlom a sulit, a kolit meg egyenesen kerüljétek, ha jót akartok.
2019. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*őskort nem tanít.
2019. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!