Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon egyetem vegyészmérnöki...

Pannon egyetem vegyészmérnöki szak kérhetnék tapasztalatot és segítséget?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős és ez a szak érdekel nem a legjobb tanuló vagyok és érdekelne milyen esélyeim lenne egy mérnöki egyetemen. Matekot értem megyeget a kémiát emelt szinten akarom letenni hááát van még mit tanulnom. Tudom hogy nem kell olyan sok pont de az egyetemről nem szeretnék kibukni. Ha halasztani kell az még elmegy de mennyit kell oda tanulni és hogy megy ez az egész. Amúgy egyéb mérnöki szak van amivel jól el lehet helyezkedni és nem nagyon nehéz, magas a felvételi pont.

(előre is köszönöm a válaszokat)


2012. szept. 20. 20:49
 1/1 Silber ***** válasza:
100%
Sokat írtam a PE vegyészmérnöki szakjáról, keresd meg az oldalon. De emellett ajánlom, figyelj oda az írásstílusodra is.
2012. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!