Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2011-ben érettségiztem és...

Ha 2011-ben érettségiztem és 2013ban ismét szeretnék felsőoktatásba jelentkezni, de nincs érettségim természettudományos tárgyból, akkor érettségiznem kell egy ilyen tárgyból vagy elég ha pl. bioszból beszámítják az utolsó két év végi eredményemet?

Figyelt kérdés
(Ha valaki lenne kedves leírni, hogy 2013-tól hogyan zajlik majd a felsőoktatásba való jelentkezés, akkor megköszönném.:)

2012. szept. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem két természettudományos jegyedet számolják bele.

Pont úgy ahogy írod.

2012. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor érettségiznem kell egy természettudományos tárgyból?...bocsi, csak nem értem a választ

(És pl. ha olyan helyre jelentkezem, ahová nem is számít bele a természettudományos tárgy, akkor mind1 is, hogyan sikerül a tem.osból az érettségim?)

2012. szept. 22. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hanem amikor utoljára tanultál mondjuk földrajz, biológiát az az év végi jegyed fog számítani.
2012. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!